Kreditai INFO | Viskas apie kreditus ir paskolas

Dar 26 mln. eurų, skirta pagalbai verslui

Iš 180 eurų pagalbos verslui paketo paskirstyta daugiau nei 26 mln. eurų  iš prieš mėnesį startavusio 180 mln. eurų paketo..

2020 10 14 1080x1080 Apple Pay Announcement 2Asociatyvi nuotrauka iš pixabay.com

Nuo karantino ribojimų nukentėjusiam verslui paskirstyta daugiau nei 26 mln. eurų iš prieš mėnesį startavusio 180 mln. eurų pagalbos paketo. Iki ketvirtadienio beveik 8,5 tūkst. įmonių paskirstyta 17,8 mln. eurų subsidijų, 197 įmonėms – 8,53 mln. eurų lengvatinių paskolų, pranešė Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Sausio 20 dieną pradėjo veikti naujas pagalbos verslui paketas: 150 mln. eurų numatyta subsidijomis, 30 mln. eurų – lengvatinėmis paskolomis.

Subsidiją, siekiančią iki 25 proc. 2019 metais sumokėto GPM, gauna bendrovės, kurios prarado daugiau nei 30 proc. pajamų. Netrukus turėtų startuoti ir antras 150 mln. eurų paramos paketas, iš jo 70 mln. eurų bus subsidijos labiausiai nukentėjusioms įmonėms. Dėl subsidijų schemos Vyriausybė sutarė trečiadienį.

Apie kreditai.info projektą

Kreditai.info yra informacinis portalas, kuriame pateikiamos finansų rinkos naujienos, patarimai kaip planuoti asmeninius finansus ir informacija apie juridines įmones, teikiančias kreditus ir paskolas. Siekiant užtikrinti patogų naudojimąsi tinklapiu, informacija yra susisteminta ir pateikiama aiškiai bei suprantamai. Kreditus teikiančių juridinių asmenų sąraše rasite pagrindinius šalies bankus, smulkiųjų kreditų bendroves, kredito unijas. Jūsų patogumui nuolat pildome ir atnaujiname aktualiausią informaciją.

Tinklapis orientuotas į tiek į finansų rinkomis besidominčius asmenis, tiek į tuos, kurie ieško finansavimo galimybių. Naujienų skiltyje nuolat pateikiama naujausia informacija apie Lietuvoje ir pasaulyje vykstančius svarbiausius finansų rinkos įvykius. Taip pat publikuojami patarimai, kaip geriau ir efektyviau planuotis asmeninį biudžetą ir subalansuoti asmeninius finansus. Ieškantiems geriausio paskolos ar kredito pasiūlymo straipsnių skiltyje nuolat pateikiami patarimai, kaip išsirinkti tinkamą finansavimo priemonę ir kaip suvaldyti asmenines paskolas. Kreditai.info rengiami straipsniai rašomi paprastai ir suprantamai, todėl norint gilinti savo žinias Jums nebūtina būti finansų specialistu. Leiskite ekspertais būti mums.

Kreditorių skiltyje pateikiama susisteminta informacija apie bankus, kredito unijas ir smulkiųjų kreditų bendroves. Jums daugiau nebereikia gaišti laiko internete ieškant informacijos apie finansines paslaugas ar kreditus teikiančias institucijas. Šį darbą už jus atlieka Kreditai.INFO. Mūsų tikslas - surinkti ir pateikti vartotojams susistemintą naujausią ir aktualiausią informaciją vienoje vietoje. Todėl Jums reikalinga informacija visuomet yra lengvai pasiekiama ir surandama.

Top